Radisson Sas Bosphorus Hotel

Radisson Sas Bosphorus Hotel

Marmara denizi ile hırçın Karadeniz’in buluştuğu ve Avrupa ile Asya kıtasının birine bağlayan noktada yer alır. İstanbul’un göz kamaştıran eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde sizleri mükemmel odalarda ve mekânlarında ağırlıyor. Şıklığın ve sadeliğin göz alıcılı birleşiminin yansıtıldığı odalar tüm misafirlerin beklentilerinin çok daha zerinde konfor ve dinlenme ortamı sunmaktadır. Tesisin lobi giriş katında hizmet vermekte olan restoranı sizleri tadı damağınızdan silinmeyecek kömür ızgarasının vazgeçilmez lezzetleriyle buluşturuyor.

 

İstanbul’un en güzel konuma sahip restoranlarından biri olan mükemmel bir mekânda deniz üzerinde bulunan ahşap terası ve barı ile İstanbulluları ağırlamakta, sabah kahvaltısı, nefis öğle ve akşam yemeği hizmetleri sunmaktadır. Baş döndürücü güzelliğiyle boğaz manzarasının eşliğinde üst düzey toplantı organizasyonları gerçekleştirmenin ayrıcalıklı keyfini yaşayabilirsiniz. Özel davetler, özel partiler, düğün yemekleri ve muhteşem organizasyonlar için mükemmel bir mekân oluşturmaktadır.

 

Sağlığına ve güzelliğine önem verenler için hizmet vermekte olan solaryum merkezi, spor salonu, rahatlatıcı masajlar ve buhar banyosu gibi hizmetlerden yaralanma olanağı bulunmaktadır. İstanbul Atatürk havaalanına 25 km, uzaklıkta bulunan tesis İstanbul’un Avrupa yakasında misafirlerine kapılarını açmaktadır. Konum itibari ile önemli iş merkezlerinin bulunmakta olduğu Maslak ve Levent semtlerine 10 km, uzaklıktadır. İstanbul şehir turu gerçekleştirebileceğiniz Topkapı sarayı, Ayasofya müzesi, tarihi kapalı çarşı 15 km, uzaklıkta olup İstanbul’un Pırlanta alışveriş sokağı Ortaköy yürüyerek gidilebilecek uzaklıktadır.